Serwis pralek Amica Poznań

Twoja pralka Amica zaczęła głośno pracować? Bęben się nie kręci? Pokazuje błąd lub wylewa wodę? A być może masz jeszcze inny problem ze swoją pralką i szukasz serwisu pralek Amica w Poznaniu? Nasz serwis pralek Amica Poznań zaprasza.

Rzetelnie i fachowo – naprawiamy pralki Amica

Nasz serwis Amica zajmuje się naprawami pogwarancyjnymi pralek marki Amica w Poznaniu. Doświadczenie przy naprawach pralek to nasz największy atut, gdyż nasi Klienci są zadowoleni ze świadczonych przez nasz serwis usług.

Jeżeli twoja pralka Amica przestała pracować skontaktuj się z nami

Amica serwis – naprawiamy pralki tej znanej i lubianej marki w Poznaniu i okolicach, jeżeli szukasz fachowców od Amiki to zapraszamy do kontaktu!

Jesteśmy dla Państwa dyspozycji sześć w dniu w tygodniu od rana do wieczora, wyznaczamy standardy w jakości obsługi Klientów w Poznaniu i miejscowościach pobliskich (do 50km od Poznania!)

Naprawiamy moduły w pralkach firmy Amica, wymieniamy łożyska, zajmujemy się naprawami kompleksowo – na miejscu i od ręki. Nasze naprawy obejmujemy gwarancją. Jeżeli Twoja pralka uległa uszkodzeniu, działa nieprawidłowo bądź też pokazuje jakiś błąd – powiedz nam o tym, pomożemy Ci i naprawimy pralkę w Twoim domu.

Działamy szybko w dogodnych terminach dla naszych Klientów, również w godzinach popołudniowych.

Posiadamy również w sprzedaży pralki firmy Amica.