Serwis pralek Ariston Poznań

Czy posiadasz pralkę Ariston i uległa ona awarii? Obawiasz się, że naprawa może nie być opłacalna? Spokojnie, pomożemy!

Serwis pralek Ariston Poznań – dojedziemy na miejsce.

serwis-pralek-ariston-na-terenie-poznan-okolice-sprawdzAriston to znana włoska firma, która już od 1960 r. posiada doświadczenie w dziedzinie produkcji urządzeń AGD a nasz serwis wie dokładnie jak naprawić pralkę tej firmy. Zajmujemy się również wymianą łożysk w nierozbieralnych układach piorących, naprawą modułów elektronicznych (programatorów) oraz innymi naprawami pralek Ariston. Nasz serwis to grupa doświadczonych ludzi, którzy z zaangażowaniem podejmują się napraw Państwa pralek.
Dzięki zdobytemu doświadczeniu jesteśmy w stanie zjawić się na wizycie serwisowej i w większości przypadków wykonać naprawę pralki od ręki.

Jeżeli poszukujesz serwisu Ariston’a w Poznaniu i nie wiesz kto mógłby naprawić Twoją pralkę, to skontaktuj się z naszym serwisem pralek Ariston. W naszej ofercie znajdują się również pralki tej znanej firmy – oprócz serwisu zajmujemy się również sprzedażą pralek z transportem i wniesieniem w cenie.

Prosimy o informację co dzieje się z Państwa pralką, pomoże nam to w szybszym rozwiązaniu problemu Państwa sprzętu. Działamy na terenie Poznania i okolic (Swarzędz, Kórnik, Środa Wielkopolska, Mosina, Kościan, Oborniki, Buk, Opalenica – bez dodatkowych kosztów).

Możesz skontaktować się z nami tutaj http://pralkipoznan.pl/kontakt/ bądź za pomocą telefonu pod numerem 537 711 996

Wykonujemy pogwarancyjne naprawy pralek Ariston, w tym wymiana łożysk oraz naprawa modułów elektronicznych. Fachowo i na temat, sprawnie i szybko – skontaktuj się z nami gdy szukasz serwisu pralek w Poznaniu. Przyjedziemy i pomożemy.