Serwis pralek Electrolux Poznań

Na szczęście dla wszystkich posiadaczy pralek Electrolux powstał nasz serwis. Naszą specjalizacją są pralki marki Electrolux a więc jesteśmy w stanie błyskawicznie wykonać diagnozę i przeanalizować to, co jest problemem oraz go usunąć. Jeżeli twoja pralka Electrolux nie działa tak jak powinna, bądź tak jak się do tego przyzwyczaiłeś to koniecznie skontaktuj się z nami – gwarantujemy zadowolenie ze świadczonych przez nasz serwis usług.

Serwis pralek Electrolux Poznań – szybko i tanio

serwis-pralek-electrolux-poznan-sprawdz-nasJeżeli Twoja pralka Electrolux wymaga naprawy a mieszkasz w Poznaniu i pralka wskazuje błędy, głośno pracuje, nie wiruje i nie odpompowuje wody to zapisz sobie nasz numer telefonu i umów się na wizytę serwisanta. Nasze naprawy objęte są gwarancją!

Naprawy pralek Electrolux możesz zlecać nam – fachowemu serwisowi AGD. Naprawami zajmujemy się od „a” do „z” a nasze wieloletnie doświadczenie pomaga nam w codziennej pracy.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z naszych usług naprawczych!

Naprawiamy również moduły elektroniczne w pralkach Electrolux (tak zwane programatory) a nasze naprawy objęte są gwarancją nawet do roku czasu!
Poszukując serwisu pralek Electrolux w Poznaniu na pewno będziesz chciał się skontaktować w sposób najbardziej Tobie dogodny a więc napisz do nasz maila lub zadzwoń pod numer 537-711-996.

Świadczymy usługi na terenie Poznania oraz okolic wraz z dojazdem do Klienta. Szybko i tanio a zarazem rzetelnie to cechy, dzięki którym wielu Klientów nas poleca.

Sprawnie i szybko – tak działamy – wielu Klientów właśnie dlatego poleca nasz serwis swoim bliskim i znajomym co świadczy o wysokiej jakości naszych napraw. Zadzwoń teraz.